Nowość

NOWOŚCI

2014-12-27 14:23

 

Radiowy system Tinytag Ultra

Rejestratory

 

 

Rejestratory Tinytag Ultra Radio są używane jako część systemu radiowego, który wymaga użycia odbiornika i radiowej wersji oprogramowania Tinytag Explorer. Rejestratory Tinytag Ultra Radio przeznaczone są do dyskretnego wewnętrznego monitoringu środowiska w budynkach takich jak biura, muzea i galerie, które wymagają wielu punktów kontrolnych. Dane są przesyłane do centralnego odbiornika i mogą być oglądania na komputerze użytkownika, ustawionym na biurku. Dane zarejestrowane przez system mogą być oglądane lub eksportowane z programu do dalszej analizy w programach kalkulacyjnych, jako wykres lub jako tabela odczytów danych. Można także oglądać podsumowanie z przebiegu rejestracji, zawierające informacje o codziennych wartościach minimum i maksimum. Dane z wielu urządzeń rejestrujących w tym samym czasie mogą być połączone w jeden wykres z użyciem programu Tinytag Explorer. Rejestratory mogą zapisywać temperaturę i wilgotność względną powietrza a także niskie napięcie, prąd i liczbę wejść, co czyni je idealnym narzędziem do zastosowania z czujnikami zewnętrznymi takimi jak temperatura, wilgotność, ciśnienie lub natężenie przepływu.

 

rejestratory / Tinytag-Ultra-Radio-TR3020.jpeg 

Charakterystyka

 

Monitorowanie temperatury wilgotności, napięcia, prądu
Solidna sieć danych
Łatwy w instalacji
Alarm e-mail

Typowy zakres: 100 m (w linii wzroku)
Wysoka dokładność i rozdzielczość odczytu
12 miesięcy pracy baterii
Zasilanie: bateria wymieniana przez użytkownika

 

 

 

System wykorzystuje radiową komunikację bezprzewodową aby automatycznie zbierać dane z wielu rejestratorów: Nie ma potrzeby ręcznego pobierania danych.System jest idealny do zastosowań z dużą liczbą punktów rejestracji. Dane są przesyłane do komputera PC i moga być oglądane z użyciem oprogramowania Tinytag Explorer. Zarejestrowane dane można wyświetlać bezpośrednio a także poprzez sieć LAN lub zdalnie przez internet.
System ten jest bardzo elastyczny i posiada funkcję samokonfiguracji, która umożliwia komunikację pomiędzy rejestratorami, odnajdywanie optymalnej drogi do odbiornika, zmianę trasy w przypadku czasowej przeszkody, a także rejestratcję w miejscu, jeśli pojawią się problemy komunikacyjne. Ostrzeżenia alarmowe mogą być wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej, które z kolei mogą być używane do generowania komunikatów tekstowych, umożliwiając tym samym działanie korygujące.